Skip to main content

GSA Badmutsen

De originele 100% siliconen badmuts in de enige echte GSA kleuren.

GSA Shop

The original 100% silicon swimming cap in the one and only real GSA colors.

 

 

Siliconen badmutsen zijn gemaakt van 100% silicone(n), een rubberachtige stof. De eigenschappen van silicone maken het ideaal voor het maken van badmutsen.

Silicone is zo rekbaar dat de badmuts tot 10x zo groot kan worden zonder te scheuren. Een siliconen badmuts past dus altijd, ook bij mensen met een groot hoofd of veel hoofdhaar. De waterafstotende eigenschappen zorgen voor een waterdichte afsluiting en houden het hoofdhaar droog. Omdat silicone niet plakt, kan de siliconen badmuts gemakkelijk op- en afgezet worden, zonder dat er een trekkend gevoel aan het hoofdhaar ontstaat. Silicone is hygiënisch omdat het geen voedingsbodem is voor micro-organismen; gezien de warme en vochtige omstandigheden waarin een badmuts gebruikt en bewaard wordt (zwembaden, zwemtas) is dit niet onbelangrijk! Siliconen badmutsen zijn UV-licht bestendig, en “vergaan” dus niet onder invloed van daglicht. Daarnaast zijn siliconen badmutsen dikker dan latex badmutsen. Al met al zijn badmutsen van siliconen comfortabeler en duurzamer dan badmutsen van (natuur)rubber of latex.

Koen

GSA Clubrecords

GSA Clubrecords
afstand leeftij d/h bad tijd naam plaats
25 vrij 25 vrij
25 vrij 25+ H 25m 0.12.36 Kees Bakker Grootebroek 160504
25 vrij 25+ D 25m 0.15.28 Sylvia Rozemeijer Zwolle 090199
25 vrij 30+ H 25m 0.12.18 Joost Roelofs Eindhoven 301010
25 vrij 30+ D 25m 0.13.80 Monique Dijkstra Zwolle 100198
25 vrij 35+ H 25m 0.12.75 Kees Bakker Grootebroek 250514
25 vrij 35+ D 25m 0.13.73 Monique Dijkstra Rijswijk 190699
25 vrij 40+ H 25m 0.12.49 Ferdy Blum Rijswijk 190699
25 vrij 40+ D 25m 0.16.84 Astrid Verkerk Zwolle 100198
25 vrij 45+ H 25m 0.13.26 Aan Pander Hoogerheide 150209
25 vrij 45+ D 25m 0.14.03 Monique Dijkstra Eindhoven 301010
25 vrij 50+ H 25m 0.13.44 Aan Pander Eindhoven 050714
25 vrij 50+ D 25m 0.16.88 Tilly Beekmans Heerenveen 140298
25 vrij 55+ H 25m 0.13.96 Arthur Jansen Hoogerheide 150209
25 vrij 55+ D 25m 0.24.89 Simonet Schroot Winterswijk 261014
25 vrij 60+ H 25m 0.15.08 Wim Munsterman Zwolle 070112
25 vrij 60+ D 25m 0.22.10 Anna de Weert Grootebroek 130512
25 vrij 65+ H 25m
25 vrij 65+ D 25m 0.28.64 Anna de Weert Winterswijk 261014
25 vrij
50 vrij 50 vrij
50 vrij 20+ H 25m 0.30.84 Bastiaan de Vogel Frankfurt 091200
50 vrij 20+ H 50m
50 vrij 20+ D 25m
50 vrij 20+ D 50m
50 vrij 25+ H 25m 0.26.81 Kees Bakker Amsterdam 060804
50 vrij 25+ H 50m 0.27.22 Joost Roelofs Amsterdam 100705
50 vrij 25+ D 25m 0.33.90 Sylvia Rozemeijer Den Haag 290397
50 vrij 25+ D 50m 0.34.74 Sylvia Rozemeijer Amersfoort 020898
50 vrij 30+ H 25m 0.26.03 Joost Roelofs Parijs 270507
50 vrij 30+ H 50m 0.26.91 Joost Roelofs Montreal 030806
50 vrij 30+ D 25m 0.30.40 Monique Dijkstra Den Haag 290397
50 vrij 30+ D 50m 0.30.07 Monique Dijkstra Amersfoort 060898
50 vrij 35+ H 25m 0.27.20 Axel Bakker Den Haag 220696
50 vrij 35+ H 50m 0.28.14 John Linton Berlijn 300405
50 vrij 35+ D 25m 0.29.85 Monique Dijkstra Rijswijk 190699
50 vrij 35+ D 50m 0.29.78 Monique Dijkstra Kampen 170499
50 vrij 40+ H 25m 0.27.24 Kees Bakker Heerenveen 180217 new
50 vrij 40+ H 50m 0.27.93 Kees Bakker Alkmaar 170416
50 vrij 40+ D 25m 0.29.75 Monique Dijkstra Berlijn 300906
50 vrij 40+ D 50m 0.29.82 Monique Dijkstra Antwerpen 140707
50 vrij 45+ H 25m 0.28.12 Ferdy Blum Grootebroek180503
50 vrij 45+ H 50m 0.28.98 Aan Pander Eindhoven 090509
50 vrij 45+ D 25m 0.29.91 Monique Dijkstra Amsterdam 130210
50 vrij 45+ D 50m 0.29.11 NL Master record Monique Dijkstra Amersfoort 190610
25 vrij 50+ H 25m 0.28.97 Aan Pander Amsterdam 150214
50 vrij 50+ H 50m 0.29.84 Tom Kniesmeijer Amersfoort 130311
50 vrij 50+ D 25m 0.30.63 Monique Dijkstra Wien 110217 new
50 vrij 50+ D 50m 0.37.70 Tilly Beekmans Amersfoort 110498
50 vrij 55+ H 25m 0.30.53 Arthur Jansen Vlissingen 2401209
50 vrij 55+ H 50m 0.30.70 Arthur Jansen Eindhoven 230809
50 vrij 55+ D 25m 0:51.50 Anna de Weert Den Haag 250506
50 vrij 55+ D 50m 0:55.41 Anna de Weert Montreal 030806
50 vrij 60+ H 25m 0.33.43 Arthur Jansen Dusseldorf 280315
50 vrij 60+ H 50m 0.31.91 Arthur Jansen Breda 270915
50 vrij 60+ D 25m 0.50.32 Anna de Weert Frankfurt 051209
50 vrij 60+ D 50m 0.54.65 Anna de Weert Alkmaar 230912
50 vrij 65+ H 25m 0.38.92 Wim Munsterman Frankfurt 061214
50 vrij 65+ H 50m
25 vrij 65+ D 25m 0.58.37 Anna de Weert Dusseldorf 120414
50 vrij 65+ D 50m 1.01.92 Anna de Weert Stockholm 050815
50 vrij
100 vrij 100 vrij
100 vrij 20+ H 25m 1.13.63 Miguel Angel Correl Frankfurt 031216 new
100 vrij 20+ H 50m
100 vrij 20+ D 25m
100 vrij 20+ D 50m
100 vrij 25+ H 25m 1.00.36 Joost Roelofs Den Haag 111205
100 vrij 25+ H 50m 1.03.96 Joost Roelofs Amsterdam 100705
100 vrij 25+ D 25m 1.16.93 Sylvia Rozemeijer Grootebroek 170598
100 vrij 25+ D 50m 1.16.77 Sylvia Rozemeijer Londen 310799
100 vrij 30+ H 25m 0.57.46 Frans de Haas Amsterdam 030801
100 vrij 30+ H 50m 1.01.87 Joost Roelofs Eindhoven 220407
100 vrij 30+ D 25m 1.07.24 Monique Dijkstra Parijs 220697
100 vrij 30+ D 50m 1.05.97 Monique Dijkstra Amersfoort 070898
100 vrij 35+ H 25m 0.59.34 Richard Keldoulis Amersfoort 220902
100 vrij 35+ H 50m 1.00.49 Richard Keldoulis Amersfoort 290602
100 vrij 35+ D 25m 1.07.20 Monique Dijkstra Breda 310199
100 vrij 35+ D 50m 1.06.58 Monique Dijkstra Kampen 170499
100 vrij 40+ H 25m 0.59.19 Ferdy Blum Heerenveen 200998
100 vrij 40+ H 50m 1.01.13 Ferdy Blum Amersfoort 060898
100 vrij 40+ D 25m 1.05.84 Monique Dijkstra Parijs 260507
100 vrij 40+ D 50m 1.05.52 Monique Dijkstra Barcelona 270708
100 vrij 45+ H 25m 0.59.68 Ferdy Blum Amsterdam 010803
100 vrij 45+ H 50m 1.02.46 Ferdy Blum Kampen 120403
100 vrij 45+ D 25m 1.38.25 Dia Huizinga Amsterdam 040800
100 vrij 45+ D 50m 1.07.11 Monique Dijkstra Eindhoven 090510
100 vrij 50+ H 25m 1.05.09 Aan Pander Frankfurt 051215
100 vrij 50+ H 50m 1.02.74 Ben van Gent Eindhoven 271007
100 vrij 50+ D 25m 1.23.72 Tilly Beekmans Grootebroek 170598
100 vrij 50+ D 50m 1.24.31 Tilly Beekmans Kampen 170499
100 vrij 55+ H 25m 1.09.32 Arthur Jansen Papendrecht 291109
100 vrij 55+ H 50m 1.10.41 Arthur Jansen Eindhoven 100509
100 vrij 55+ D 25m
100 vrij 55+ D 50m
100 vrij 60+ H 25m 1.16.82 Eric Kamerling Alkmaar 200915
100 vrij 60+ H 50m 1.16.57 Arthur Jansen Eindhoven 090515
100 vrij 60+ D 25m
100 vrij 60+ D 50m
100 vrij 65+ H 25m 1.31.17 Wim Munsterman Frankfurt 061214
100 vrij 65+ H 50m
100 vrij 65+ D 25m
100 vrij 65+ D 50m
100 vrij
200 vrij 200 vrij
200 vrij 25+ H 25m 2.30.30 Bert Oosting Den Haag 290397
200 vrij 25+ H 50m 2.48.06 Bart te Plate Amersfoort 110498
200 vrij 25+ D 25m 3.31.30 Anique Dekker Den Haag 290397
200 vrij 25+ D 50m 2.50.35 Sylvia Rozemeijer Amersfoort 050898
200 vrij 30+ H 25m 2.07.10 Jan Gert Notenbomer Den Haag 290397
200 vrij 30+ H 50m 2.09.05 Frans de Haas Amersfoort 040898
200 vrij 30+ D 25m 2.47.59 AnneMarie Smit Almere 041101
200 vrij 30+ D 50m
200 vrij 35+ H 25m 2.11.87 Jankees Boer Heerenveen 130299
200 vrij 35+ H 50m 2.16.58 Frans de Haas Amersfoort 290602
200 vrij 35+ D 25m 2.37.87 AnneMarie Smit Emmeloord 200106
200 vrij 35+ D 50m 2.49.10 AnneMarie Smit Nijmegen 290504
200 vrij 40+ H 25m 2.18.75 Ferdy Blum Winterswijk 40502
200 vrij 40+ H 50m 2.22.40 Ferdy Blum Amersfoort 290602
200 vrij 40+ D 25m 2.27.15 Monique Dijkstra Parijs 260507
200 vrij 40+ D 50m 2.28.92 Monique Dijkstra Antwerpen 130707
200 vrij 45+ H 25m 2.12.89 Ferdy Blum Lelystad 220303
200 vrij 45+ H 50m 2.20.33 Ferdy Blum Apeldoorn 140603
200 vrij 45+ D 25m 2.49.04 Marian van Dullemen Winterswijk 040502
200 vrij 45+ D 50m 2.30.23 Monique Dijkstra Kopenhagen 280709
200 vrij 50+ H 25m 2.26.62 Aan Pander Eindhoven 050714
200 vrij 50+ H 50m 2.39.38 Arthur Jansen Montreal 040806
200 vrij 50+ D 25m 3.09.47 Tilly Beekmans Heerenveen 290200
200 vrij 50+ D 50m 3.08.23 Tilly Beekmans Amersfoort 110498
200 vrij 55+ H 25m 2.44.15 Dirk van Leeuwen Heerenveen 180217 new
200 vrij 55+ H 50m 2.43.69 Arthur Jansen Eindhoven 100509
200 vrij 55+ D 25m 3.46.19 Dia Huizinga Huizen 081109
200 vrij 55+ D 50m 3.50.42 Dia Huizinga Keulen 060810
200 vrij 60+ H 25m 2.57.20 Eric Kamerling Amsterdam 150214
200 vrij 60+ H 50m 3.24.25 Dick Visser Amersfoort 290602
200 vrij 60+ D 25m
200 vrij 60+ D 50m
200 vrij
400 vrij 400 vrij
400 vrij 25+ H 25m 5.28.34 Bart te Plate Grootebroek 160599
400 vrij 25+ H 50m 5.30.37 Bart te Plate Amersfoort 050898
400 vrij 25+ D 25m 7.54.60 Simone te Buck Rotterdam 081197
400 vrij 25+ D 50m
400 vrij 30+ H 25m 4.37.60 Jan Gert Notenbomer Rotterdam 081197
400 vrij 30+ H 50m 4.37.09 Frans de Haas Amersfoort 050898
400 vrij 30+ D 25m 6.02.77 AnneMarie Smit Frankfurt 081201
400 vrij 30+ D 50m
400 vrij 35+ H 25m 5.09.64 Richard Keldoulis Grootebroek 160599
400 vrij 35+ H 50m 4.55.01 Michael Hoche Amersfoort 050898
400 vrij 35+ D 25m 5.35.18 AnneMarie Smit Emmeloord 200106
400 vrij 35+ D 50m 5.51.97 AnneMarie Smit Breda 131002
400 vrij 40+ H 25m 4.53.94 Ferdy Blum Grootebroek 170598
400 vrij 40+ H 50m 5.14.76 Ferdy Blum Dordrecht 200102
400 vrij 40+ D 25m 5.21.07 Monique Dijkstra Frankfurt 081207
400 vrij 40+ D 50m 5.16.68 Monique Dijkstra Barcelona 260708
400 vrij 45+ H 25m 4.51.84 Ferdy Blum Grootebroek 160504
400 vrij 45+ H 50m 5.29.25 Ferdy Blum Amsterdam 020504
400 vrij 45+ D 25m 5.59.10 Yolanda Mante Groningen 020711
400 vrij 45+ D 50m 5.17.15 Monique Dijkstra Kopenhagen 290709
400 vrij 50+ H 25m 6.24.21 Arthur Jansen Eindhoven 200407
400 vrij 50+ H 50m 6.42.03 Thomas van Rij Amersfoort 050898
400 vrij 50+ D 25m 6.38.43 Tilly Beekmans Grootebroek 160599
400 vrij 50+ D 50m 7.04.47 Tilly Beekmans Amersfoort 040898
400 vrij 55+ H 25m 6.02.15 Dirk van Leeuwen Mechelen 100916 new
400 vrij 55+ H 50m 6.20.87 Arthur Jansen Eindhoven 080510
400 vrij 55+ D 25m 7.45.56 Dia Huizinga Huizen 081109
400 vrij 55+ D 50m 7.54.02 Dia Huizinga Keulen 060810
400 vrij 60+ H 25m 7.40.77 Dick Visser Utrecht 170605
400 vrij 60+ H 50m 7.31.28 Dick Visser Dordrecht 200102
400 vrij 60+ D 25m
400 vrij 60+ D 50m
400 vrij
800 vrij 800 vrij
800 vrij 25+ H 25m
800 vrij 25+ H 50m 11.41.40 Bart te Plate Amersfoort 080898
800 vrij 25+ D 25m
800 vrij 25+ D 50m
800 vrij 30+ H 25m 11.13.38 Rob van Wanrooy Papendrecht 230116
800 vrij 30+ H 50m 9.45.41 Frans de Haas Amersfoort 080898
800 vrij 30+ D 25m
800 vrij 30+ D 50m
800 vrij 35+ H 25m 11.14.64 Rob van Wanrooy Maastricht 220117 new
800 vrij 35+ H 50m 10.17.25 Michael Hoche Amersfoort 080898
800 vrij 35+ D 25m 12.10.98 AnneMarie Smit Amsterdam 030302
800 vrij 35+ D 50m 12.18.48 AnneMarie Smit Sydney 051102
800 vrij 40+ H 25m 10.47.41 Ferdy Blum Winterswijk 040502
800 vrij 40+ H 50m 12.39.26 Uwe Tietjen Amsterdam 100705
800 vrij 40+ D 25m
800 vrij 40+ D 50m 12.09.79 AnneMarie Smit Eindhoven 210407
800 vrij 45+ H 25m 10.24.46 Ferdy Blum Zuidbroek 151103
800 vrij 45+ H 50m 10.49.82 Ferdy Blum Amsterdam 020504
800 vrij 45+ D 25m 12.31.62 Marian van Dullemen Winterswijk 040502
800 vrij 45+ D 50m 11.03.90 Monique Dijkstra Kopenhagen 300709
800 vrij 50+ H 25m 13.53.32 Hans van Vastenhoven Zuidbroek 151103
800 vrij 50+ H 50m 14.18.96 Hans van Vastenhoven Apeldoorn 140603
800 vrij 50+ D 25m
800 vrij 50+ D 50m 13.57.98 Tilly Beekmans Amersfoort 080898
800 vrij 55+ H 25m
800 vrij 55+ H 50m
800 vrij 55+ D 25m
800 vrij 55+ D 50m
800 vrij 60+ H 25m 15.34.43 Dick Visser Utrecht 170605
800 vrij 60+ H 50m 15.16.14 Dick Visser Amsterdam 100705
800 vrij 60+ D 25m 12.31.62 Marian van Dullemen Winterswijk 040502
800 vrij 60+ D 50m 18.11.15 Hanny van Herk Amsterdam 020504
800 vrij
1500 vrij 1500 vrij
1500 vrij 30+ H 25m 22.10.05 Rob van Wanrooy Purmerend 060216
1500 vrij 30+ H 50m 23.43.70 Rob van Wanrooy Eindhoven 050516
1500 vrij 30+ D 25m
1500 vrij 30+ D 50m
1500 vrij 35+ H 25m 25.32.87 Patrick Moonen Winterswijk 040502
1500 vrij 35+ H 50m 24.00.45 Patrick Moonen Sydney 081102
1500 vrij 35+ D 25m
1500 vrij 35+ D 50m
1500 vrij 40+ H 25m 22.25.24 Jaap Hinten Winterswijk 040502
1500 vrij 40+ H 50m 24.35.52 Uwe Tietjen Apeldoorn 130604
1500 vrij 40+ D 25m 23.46.07 Yolanda Mante Huizen 081109
1500 vrij 40+ D 50m 24.12.56 AnneMarie Smit Eindhoven 080511
1500 vrij 45+ H 25m 29.14.08 Kees Karsten Utrecht 170605
1500 vrij 45+ H 50m 25.02.20 Frank van den Haak Apeldoorn 030611
1500 vrij 45+ D 25m
1500 vrij 45+ D 50m 24.49.90 Yolanda Mante Eindhoven 080511
1500 vrij 50+ H 25m 26.46.53 Rudolf Post Utrecht 170605
1500 vrij 50+ H 50m 27.02.17 Tom Kniesmeijer Apeldoorn 030611
1500 vrij 50+ D 25m
1500 vrij 50+ D 50m
1500 vrij 55+ H 25m 27.02.08 Dick Visser Parijs 130399
1500 vrij 55+ H 50m 25.39.53 Arthur Jansen Eindhoven 060511
1500 vrij 55+ D 25m 30.09.03 Dia Huizinga Huizen 081109
1500 vrij 55+ D 50m 30.41.96 Dia Huizinga Keulen 060810
1500 vrij 60+ H 25m 29.21.00 Dick Visser Utrecht 170605
1500 vrij 60+ H 50m 29.10.71 Dick Visser Sydney 081102
1500 vrij 60+ D 25m
1500 vrij 60+ D 50m
1500 vrij
25 rug 25 rug
25 rug 20+ H 25m 0.16.36 Bastiaan de Vogel Almere 121100
25 rug 20+ D 25m
25 rug 25+ H 25m 0.18.39 Bart te Plate Almere 151198
25 rug 25+ D 25m 0.17.70 Sylvia Rozemeijer Grootebroek 170598
25 rug 30+ H 25m 0.15.61 Henri Rodenburg Almere 231197
25 rug 30+ D 25m 0.15.16 AnneMarie Smit Almere 041101
25 rug 35+ H 25m 0.15.47 Kees Bakker Grootebroek 250514
25 rug 35+ D 25m 0.18.13 AnneMarie Smit Den Haag 111205
25 rug 40+ H 25m 0.14.46 Ferdy Blum Grootebroek 210500
25 rug 40+ D 25m 0.18.63 Astrid Verkerk Almere 231197
25 rug 45+ H 25m 0.14.95 Ferdy Blum Grootebroek 180503
25 rug 45+ D 25m
25 rug 50+ H 25m 0.16.80 Wim Munsterman Grootebroek 160599
25 rug 50+ D 25m 0.25.76 Simonet Schroot Almere 201111
25 rug 55+ H 25m 0.17.12 Dick Visser Almere 231197
25 rug 55+ D 25m 0.28.72 Simonet Schroot Winterswijk 261014
25 rug 60+ H 25m 0.18.98 Wim Munsterman Den Haag 150412
25 rug 60+ D 25m 0.30.97 Anna de Weert Grootebroek 130512
65+ H 25m
D 25m 0.32.96 Anna de Weert Eindhoven 050714
25 rug
50 rug 50 rug
50 rug 20+ H 25m
50 rug 20+ H 50m 0.35.98 Bastiaan de Vogel Amersfoort 240600
50 rug 20+ D 25m
50 rug 20+ D 50m
50 rug 25+ H 25m 0.32.84 Kees Bakker Breda 280101
50 rug 25+ H 50m 0.40.95 Bart te Plate Kampen 170499
50 rug 25+ D 25m 0.39.70 Sylvia Rozemeijer Keulen 041097
50 rug 25+ D 50m 0.39.15 Sylvia Rozemeijer Amersfoort 260498
50 rug 30+ H 25m 0.32.61 Joost Roelofs Eindhoven 301010
50 rug 30+ H 50m 0.30.41 NL Master record Frans de Haas Amersfoort 240600
50 rug 30+ D 25m 0.38.60 Monique Dijkstra Heemstede 070496
50 rug 30+ D 50m
50 rug 35+ H 25m 0.31.45 Frans de Haas Amersfoort 220902
50 rug 35+ H 50m 0.32.63 Jan Gert Notenbomer Sydney 051102
50 rug 35+ D 25m 0.36.97 AnneMarie Smit Den Haag 250506
50 rug 35+ D 50m 0.36.75 AnneMarie Smit Sydney 031102
50 rug 40+ H 25m 0.30.52 Ferdy Blum Grootebroek 210500
50 rug 40+ H 50m 0.31.43 Ferdy Blum Nijmegen 100600
50 rug 40+ D 25m 0.37.27 AnneMarie Smit Heerenveen 200107
50 rug 40+ D 50m 0.42.20 AnneMarie Smit Eindhoven 200407
50 rug 45+ H 25m 0.30.80 Ferdy Blum Lelystad 220303
50 rug 45+ H 50m 0.31.81 Ferdy Blum Apeldoorn 140603
50 rug 45+ D 25m 0.36.35 Monique Dijkstra Amsterdam 130210
50 rug 45+ D 50m 0.37.00 Monique Dijkstra Nijmegen 040709
50 rug 50+ H 25m 0.38.15 Wim Munsterman Rotterdam 201199
50 rug 50+ H 50m 0.38.70 Wim Munsterman Eindhoven 161099
50 rug 50+ D 25m 0.47.75 Tilly Beekmans Lelystad 140398
50 rug 50+ D 50m 0.47.49 Ilse Volkstedt Stockholm 050815
50 rug 55+ H 25m 0.39.06 Henk Dekker Amsterdam 110206
50 rug 55+ H 50m 0.40.17 Dick Visser Amersfoort 020898
50 rug 55+ D 25m 0.59.81 Simonet Schroot Dusseldorf 230313
50 rug 55+ D 50m 1.03.09 Simonet Schroot Stockholm 050815
50 rug 60+ H 25m 0.42.89 Dick Visser Amsterdam 020802
50 rug 60+ H 50m 0.40.99 Henk Dekker Antwerpen 130707
50 rug 60+ D 25m 1.04.94 Anna de Weert Berlijn 101009
50 rug 60+ D 50m 1.04.10 Anna de Weert Kampen 140412
50 rug 65+ H 25m 0.47.28 Wim Munsterman Frankfurt 061214
50 rug 65+ H 50m
50 rug 65+ D 25m 1.09.04 Anna de Weert Beilen 141214
50 rug 65+ D 50m 1.12.77 Anna de Weert Stockholm 050815
50 rug
100 rug 100 rug
100 rug 20+ H 25m 1.22.20 Bastiaan de Vogel Frankfurt 091200
100 rug 20+ H 50m 1.19.28 Bastiaan de Vogel Amersfoort 240600
100 rug 20+ D 25m
100 rug 20+ D 50m
100 rug 25+ H 25m 1.16.32 Kees Bakker Grootebroek 160504
100 rug 25+ H 50m 1.29.08 Bart te Plate Londen 310799
100 rug 25+ D 25m
100 rug 25+ D 50m 1.28.74 Sylvia Rozemeijer Amersfoort 240600
100 rug 30+ H 25m 1.04.17 Jan Gert Notenbomer Zwolle 280997
100 rug 30+ H 50m 1.06.89 Frans de Haas Amersfoort 050898
100 rug 30+ D 25m 1.22.64 AnneMarie Smit Frankfurt 081201
100 rug 30+ D 50m 1.24.20 Monique Dijkstra Keulen 311098
100 rug 35+ H 25m 1.04.86 Jan Gert Notenbomer Amsterdam 030801
100 rug 35+ H 50m 1.07.22 Jan Gert Notenbomer Sydney 051102
100 rug 35+ D 25m 1.21.27 AnneMarie Smit Zuidbroek 151103
100 rug 35+ D 50m 1.21.68 AnneMarie Smit Sydney 051102
100 rug 40+ H 25m 1.06.70 Ferdy Blum Parijs 240400
100 rug 40+ H 50m 1.09.81 Ferdy Blum Nijmegen 100600
100 rug 40+ D 25m 1.24.41 AnneMarie Smit Heerenveen 210107
100 rug 40+ D 50m 1.23.20 AnneMarie Smit Nijmegen 040709
100 rug 45+ H 25m 1.07.12 Ferdy Blum Utrecht 210603
100 rug 45+ H 50m 1.09.41 Ferdy Blum Apeldoorn 140603
100 rug 45+ D 25m 1.55.18 Dia Huizinga Parijs 130399
100 rug 45+ D 50m 1.19.66 Monique Dijkstra Kopenhagen 310709
100 rug 50+ H 25m 1.24.82 Aan Pander Dusseldorf 280315
100 rug 50+ H 50m 1.16.21 Ben van Gent Montreal 020806
100 rug 50+ D 25m 1.21.88 Monique Dijkstra Wien 110217 new
100 rug 50+ D 50m 2.08.91 Simonet Schroot Amersfoort 190610
100 rug 55+ H 25m 1.28.66 Henk Dekker Emmeloord 210106
100 rug 55+ H 50m 1.29.14 Dick Visser Amersfoort 050898
100 rug 55+ D 25m 2.09.82 Simonet Schroot Dusseldorf 120414
100 rug 55+ D 50m 2.19.34 Simonet Schroot Stockholm 050815
100 rug 60+ H 25m 1.37.50 Dick Visser Utrecht 170605
100 rug 60+ H 50m 1.40.47 Dick Visser Amersfoort 290602
100 rug 60+ D 25m 2.23.60 Anna de Weert Wilhelmshaven 070209
100 rug 60+ D 50m 2.27.13 Anna de Weert Reykjavic 300512
100 rug 65+ H 25m
100 rug 65+ H 50m
100 rug 65+ D 25m 2.29.15 Anna de Weert Zwolle 250114
100 rug 65+ D 50m
100 rug
200 rug 200 rug
200 rug 25+ H 25m 2.47.35 Kees Bakker Lelystad 190300
200 rug 25+ H 50m
200 rug 25+ D 25m
200 rug 25+ D 50m
200 rug 30+ H 25m 2.38.51 Rob van Wanrooy Leeuwarden 190915
200 rug 30+ H 50m 2.28.42 Frans de Haas Amersfoort 070898
200 rug 30+ D 25m
200 rug 30+ D 50m 2.54.90 Monique Dijkstra Amersfoort 060898
200 rug 35+ H 25m 2.20.63 Jan Gert Notenbomer Zwolle 120102
200 rug 35+ H 50m 2.23.54 Jan Gert Notenbomer Sydney 061102
200 rug 35+ D 25m 2.53.13 AnneMarie Smit Zwolle 150105
200 rug 35+ D 50m 2.58.48 AnneMarie Smit Kampen 220406
200 rug 40+ H 25m 2.28.57 Ferdy Blum Parijs 230400
200 rug 40+ H 50m 2.34.33 Ferdy Blum Sydney 061102
200 rug 40+ D 25m 2.52.83 AnneMarie Smit Heerenveen 210107
200 rug 40+ D 50m 3.01.80 AnneMarie Smit Nijmegen 040709
200 rug 45+ H 25m 2.26.56 Ferdy Blum Lelystad 220303
200 rug 45+ H 50m 3.04.08 Aan Pander Nijmegen 040709
200 rug 45+ D 25m
200 rug 45+ D 50m 2.52.16 Monique Dijkstra Kopenhagen 300709
200 rug 50+ H 25m
200 rug 50+ H 50m
200 rug 50+ D 25m
200 rug 50+ D 50m
200 rug 55+ H 25m 3.22.99 Dick Visser Zwolle 090199
200 rug 55+ H 50m 3.26.12 Dick Visser Amersfoort 070898
200 rug 55+ D 25m
200 rug 55+ D 50m
200 rug 60+ H 25m 3.38.76 Dick Visser Utrecht 170605
200 rug 60+ H 50m 3.45.85 Dick Visser Dordrecht 190102
200 rug 60+ D 25m
200 rug 60+ D 50m
200 rug
25 school 25 school
25 school 20+ H 25m 0.17.65 Miguel Angel Correl Almere 201116 new
25 school 20+ D 25m
25 school 25+ H 25m 0.15.71 Kees Bakker Almere 231103
25 school 25+ D 25m
25 school 30+ H 25m 0.14.73 Rob van Wanrooy Almere 201116 new
25 school 30+ D 25m 0.20.60 AnneMarie Smit Lelystad 190301
25 school 35+ H 25m 0.15.50 Rob van Wanrooy Heerenveen 180217 new
25 school 35+ D 25m 0.17.88 Yolanda Mante Heerenveen 210204
25 school 40+ H 25m 0.15.34 Kees Bakker Heerenveen 180217 new
25 school 40+ D 25m 0.21.80 Marian van Dullemen Almere 041101
25 school 45+ H 25m 0.17.50 Tom Kniesmeijer Amsterdam 201209
25 school 45+ D 25m 0.24.96 Simonet Schroot Amsterdam 110206
25 school 50+ H 25m 0.18.99 Thomas van Rij Lelystad 140398
25 school 50+ D 25m 0.25.07 Simonet Schroot Almere 181112
25 school 55+ H 25m 0.19.60 Dick Visser Lelystad 140398
25 school 55+ D 25m 0.25.81 Anna de Weert Almere 231108
25 school 60+ H 25m 0.20.20 Dick Visser Den Haag 121204
25 school 60+ D 25m 0.27.22 Anna de Weert Winschoten 301011
65+ H 25m
60+ D 25m 0.29.54 Anna de Weert Eindhoven 050714
25 school
50 school 50 school
50 school 20+ H 25m 0.39.90 Miguel Angel Correl Frankfurt 031216 new
50 school 20+ H 50m 0.50.22 Orell van de Bemd Eindhoven 261096
50 school 20+ D 25m
50 school 20+ D 50m
50 school 25+ H 25m 0.34.20 Kees Bakker Lelystad 200304
50 school 25+ H 50m 0.42.44 Wolf Follender Grossfeld Montreal 020806
50 school 25+ D 25m 0.44.54 Sylvia Rozemeijer Heerenveen 140298
50 school 25+ D 50m 0.44.96 Sylvia Rozemeijer Amersfoort 060898
50 school 30+ H 25m 0.32.65 Rob van Wanrooy Lelystad 191215
50 school 30+ H 50m 0.34.17 Rob van Wanrooy Eindhoven 090515
50 school 30+ D 25m 0.42.54 Monique Dijkstra Parijs 220697
50 school 30+ D 50m 0.47.91 Nathalie Wesseling Amersfoort 260498
50 school 35+ H 25m 0.33.12 Rob van Wanrooy Zwolle 070117 new
50 school 35+ H 50m 0.35.55 Henk Elich Eindhoven 261096
50 school 35+ D 25m 0.40.27 Yolanda Mante Lelystad 200304
50 school 35+ D 50m 0.40.92 Yolanda Mante Breda 131002
50 school 40+ H 25m 0.33.41 Kees Bakker Maastricht 200117 new
50 school 40+ H 50m 0.36.58 Kees Bakker Alkmaar 190415
50 school 40+ D 25m 0.40.06 Yolanda Mante Zwolle 140106
50 school 40+ D 50m 0.41.68 Yolanda Mante Barcelona 250708
50 school 45+ H 25m 0.37.05 Tom Kniesmeijer Amsterdam 110206
50 school 45+ H 50m 0.37.93 Robert Meulenbroek Amsterdam 251008
50 school 45+ D 25m 0.47.47 Marian van Dullemen Lelystad 230302
50 school 45+ D 50m 0:56.03 Simonet Schroot Montreal 020806
50 school 50+ H 25m 0.38.54 Tom Kniesmeijer Grooteboek 310515
50 school 50+ H 50m 0.39.20 Tom Kniesmeijer Dordrecht 220711
50 school 50+ D 25m 0.48.78 Tilly Beekmans Zwolle 220100
50 school 50+ D 50m 0.57.15 Anna de Weert Amersfoort 240600
50 school 55+ H 25m 0.40.37 Arthur Jansen Papendrecht 060211
50 school 55+ H 50m 0.43.85 Dick Visser Eindhoven 261096
50 school 55+ D 25m 0.55.79 Anna de Weert Heerenveen 210107
50 school 55+ D 50m 0:58.51 Anna de Weert Montreal 020806
50 school 60+ H 25m 0.41.38 Arthur Jansen Amsterdam 150214
50 school 60+ H 50m 0.46.48 Dick Visser Dordrecht 200102
50 school 60+ D 25m 0.48.78 Tilly Beekmans Zwolle 220100
50 school 60+ D 50m 0.57.15 Anna de Weert Amersfoort 240600
50 school 65+ H 25m
50 school 65+ H 50m
50 school 65+ D 25m 1.07.17 Anna de Weert Wilhelmshaven 070215
50 school 65+ D 50m 1.11.12 Anna de Weert Stockholm 050815
50 school
100 school 100 school
100 school 20+ H 25m 1.29.23 Miguel Angel Correl Almere 201116 new
100 school 20+ H 50m 1.47.61 Orell van de Bemd Eindhoven 261096
100 school 20+ D 25m 1.41.00 Cindy Stienstra Den Haag 290397
100 school 20+ D 50m
100 school 25+ H 25m 1.16.93 Kees Bakker Amersfoort 220902
100 school 25+ H 50m 1.23.93 Bart te Plate Amersfoort 070898
100 school 25+ D 25m 1.36.60 Sylvia Rozemeijer Rotterdam 201199
100 school 25+ D 50m 1.40.02 Sylvia Rozemeijer Londen 310799
100 school 30+ H 25m 1.12.40 Jan Gert Notenbomer Heemstede 070496
100 school 30+ H 50m 1.19.17 Rob van Wanrooy Eindhoven 080515
100 school 30+ D 25m 1.52.67 Simone de Klerk Frankfurt 081201
100 school 30+ D 50m
100 school 35+ H 25m 1.13.69 Jan Gert Notenbomer Amersfoort 220902
100 school 35+ H 50m 1.18.68 Jan Gert Notenbomer Sydney 061102
100 school 35+ D 25m 1.27.43 Yolanda Mante Almere 141104
100 school 35+ D 50m 1.31.13 Yolanda Mante Breda 131002
100 school 40+ H 25m 1.14.75 Kees Bakker Maastricht 220117 new
100 school 40+ H 50m 1.17.70 Kees Bakker Londen 260516
100 school 40+ D 25m 1.28.44 Yolanda Mante Emmeloord 210106
100 school 40+ D 50m 1.32.45 Yolanda Mante Amsterdam 251008
100 school 45+ H 25m 1.21.71 Tom Kniesmeijer Amsterdam 110206
100 school 45+ H 50m 1.26.08 Tom Kniesmeijer Nijmegen 010706
100 school 45+ D 25m 2:00.99 Simonet Schroot Den Haag  250506
100 school 45+ D 50m 2:05.60 Simonet Schroot Luxemburg 221006
100 school 50+ H 25m 1.25.79 Tom Kniesmeijer Groningen 020711
100 school 50+ H 50m 1.27.93 Tom Kniesmeijer Dordrecht 230711
100 school 50+ D 25m 1.45.80 Tilly Beekmans Lelystad 140398
100 school 50+ D 50m 2.10.32 Simonet Schroot Amsterdam 251008
100 school 55+ H 25m 1.28.14 NL Master record Arthur Jansen Amsterdam 130210
100 school 55+ H 50m 1.36.37 Dick Visser Amersfoort 070898
100 school 55+ D 25m 2.05.32 Anna de Weert Heerenveen 200107
100 school 55+ D 50m 2:10.13 Anna de Weert Montreal 040806
100 school 60+ H 25m 1.35.73 Arthur Jansen Amsterdam 150214
100 school 60+ H 50m
100 school 60+ D 25m 2.08.97 Anna de Weert Duesseldorf 040409
100 school 60+ D 50m 2.20.68 Anna de Weert Apeldoorn 040611
100 school 65+ H 25m
100 school 60+ H 50m
100 school 60+ D 25m 2.25.69 Anna de Weert Amsterdam 130216
100 school 60+ D 50m 2.30.98 Anna de Weert Stockholm 050815
100 school
200 school 200 school
200 school 25+ H 25m 2.58.91 Kees Bakker Zwolle 120102
200 school 25+ H 50m 3.04.70 Bart te Plate Amersfoort 030898
200 school 25+ D 25m 4.01.30 Simone te Buck Den Haag 290397
200 school 25+ D 50m
200 school 30+ H 25m 2.36.30 Jan Gert Notenbomer Den Haag 290397
200 school 30+ H 50m 2.59.47 Henri Rodenburg Amersfoort 030898
200 school 30+ D 25m
200 school 30+ D 50m
200 school 35+ H 25m 2.35.71 Jan Gert Notenbomer Zuidbroek 141103
200 school 35+ H 50m 2.40.67 Jan Gert Notenbomer Sydney 061102
200 school 35+ D 25m 3.13.78 Yolanda Mante Zuidbroek 141103
200 school 35+ D 50m 3.18.28 Yolanda Mante Sydney 061102
200 school 40+ H 25m 2.49.69 Kees Bakker Maastricht 210117 new
200 school 40+ H 50m 2.58.05 Kees Bakker Amersfoort 200316
200 school 40+ D 25m 3.11.25 Yolanda Mante Zwolle 140106
200 school 40+ D 50m 3.23.55 Yolanda Mante Barcelona 250708
200 school 45+ H 25m 3.05.97 Gobchai Kong-sangchai Zwolle 220100
200 school 45+ H 50m 3.08.85 Tom Kniesmeijer Montreal, 310706
200 school 45+ D 25m 4.26.77 Simonet Schroot Emmeloord 200106
200 school 45+ D 50m 4:36.84 Simonet Schroot Luxemburg 211006
200 school 50+ H 25m 3.14.76 Aan Pander Dusseldorf 190316
200 school 50+ H 50m 3.33.30 Thomas van Rij Amersfoort 030898
200 school 50+ D 25m 4.32.67 Simonet Schroot Heerenveen 210111
200 school 50+ D 50m 4.41.95 Simonet Schroot Amsterdam 251008
200 school 55+ H 25m 4.05.58 Peter Veer Groningen 020711
200 school 55+ H 50m 3.33.38 Dick Visser Amersfoort 030898
200 school 55+ D 25m 4.30.10 Anna de Weert Emmeloord 200106
200 school 55+ D 50m 4:40.37 Anna de Weert Luxemburg 211006
200 school 60+ H 25m
200 school 60+ H 50m 3.51.11 Dick Visser Dordrecht 190102
200 school 60+ D 25m 4.41.57 Anna de Weert Duesseldorf 040409
200 school 60+ D 50m 5.08.22 Anna de Weert Keulen 060810
200 school 65+ H 25m
200 school 65+ H 50m
200 school 65+ D 25m 5.07.45 Anna de Weert Zwolle 250114
200 school 65+ D 50m 5.35.47 Anna de Weert Stockholm 050815
200 school
25 vlinder 25 vlinder
25 vlinder 25+ H 25m 0.24.32 Ryan Hubers Lelystad 140398
25 vlinder 25+ D 25m 0.19.40 Sylvia Rozemeijer Lelystad 140398
25 vlinder 30+ H 25m 0.13.18 Kees Bakker Zwolle 150105
25 vlinder 30+ D 25m 0.15.31 Monique Dijkstra Zwolle 100198
25 vlinder 35+ H 25m 0.12.70 Kees Bakker Eindhoven 050714
25 vlinder 35+ D 25m 0.15.09 Monique Dijkstra Rijswijk 190699
25 vlinder 40+ H 25m 0.13.13 Kees Bakker Lelystad 171216 new
25 vlinder 40+ D 25m 0.18.06 Annette van Dok Heerenveen 210209
25 vlinder 45+ H 25m 0.15.16 Anton van Dort Eindhoven 050714
25 vlinder 45+ D 25m 0.13.98 Monique Dijkstra Eindhoven 301010
25 vlinder 50+ H 25m 0.18.28 Michiel Thunnissen Eindhoven 301010
25 vlinder 50+ D 25m 0.27.09 Simonet Schroot Heerenveen 180212
25 vlinder 55+ H 25m 0.14.87 Arthur Jansen Eindhoven 101211
25 vlinder 55+ D 25m 0.26.09 Simonet Schroot Eindhoven 050714
25 vlinder 60+ H 25m 0.15.64 Arthur Jansen Eindhoven 050714
25 vlinder 60+ D 25m 0.31.54 Anna de Weert Heerenveen 180212
25 vlinder
50 vlinder 50 vlinder
50 vlinder 20+ H 25m 0.37.20 Miguel Angel Correl Almere 201116 new
50 vlinder 20+ H 50m
50 vlinder 20+ D 25m
50 vlinder 20+ D 50m
50 vlinder 25+ H 25m 0.28.92 Kees Bakker Amsterdam 060804
50 vlinder 25+ H 50m 0.29.38 Kees Bakker Amsterdam 020504
50 vlinder 25+ D 25m 0.42.38 Sylvia Rozemeijer Heerenveen 140298
50 vlinder 25+ D 50m
50 vlinder 30+ H 25m 0.28.30 Jan Gert Notenbomer Den Haag 220696
50 vlinder 30+ H 50m 0.29.98 Pieter Tol Madrid 260604
50 vlinder 30+ D 25m 0.34.69 Monique Dijkstra Parijs 210697
50 vlinder 30+ D 50m 0.34.84 Monique Dijkstra Keulen 311098
50 vlinder 35+ H 25m 0.28.85 Richard Keldoulis Groningen 310301
50 vlinder 35+ H 50m 0.29.22 Richard Keldoulis Amersfoort 260498
50 vlinder 35+ D 25m 0.34.41 Monique Dijkstra Rijswijk 190699
50 vlinder 35+ D 50m 0.34.90 Monique Dijkstra Kampen 170499
50 vlinder 40+ H 25m 0.28.92 Kees Bakker Maastricht 220117 new
50 vlinder 40+ H 50m 0.29.45 Kees Bakker Londen 280516
50 vlinder 40+ D 25m 0.35.22 Monique Dijkstra Wenen 170207
50 vlinder 40+ D 50m 0.34.97 Monique Dijkstra Antwerpen 140707
50 vlinder 45+ H 25m 0.29.94 Ferdy Blum Almere 231103
50 vlinder 45+ H 50m 0.34.13 Aan Pander Nijmegen 040709
50 vlinder 45+ D 25m 0.34.76 Monique Dijkstra Amsterdam 130210
50 vlinder 45+ D 50m 0.33.63 Monique Dijkstra Nijmegen 040709
50 vlinder 50+ H 25m 0.34.47 Arthur Jansen Eindhoven 131208
50 vlinder 50+ H 50m 0.32.91 Ben van Gent Montreal 030806
50 vlinder 50+ D 25m 0.35.48 Monique Dijkstra Maastricht 220117 new
50 vlinder 50+ D 50m 0.44.63 Tilly Beekmans Amersfoort 260498
50 vlinder 55+ H 25m 0.34.44 Arthur Jansen Groningen 020711
50 vlinder 55+ H 50m 0.34.95 Arthur Jansen Keulen 060810
50 vlinder 55+ D 25m 1.03.67 Simonet Schroot Dusseldorf 280315
50 vlinder 55+ D 50m
200 school 60+ H 25m 0.36.80 Arthur Jansen Almere 171113
200 school 60+ H 50m 0.38.35 Arthur Jansen Eindhoven 080515
200 school 60+ D 25m 1.12.48 Anna de Weert Almere 201111
200 school 60+ D 50m 1.15.86 Anna de Weert Kampen 140412
50 vlinder
100 vlinder 100 vlinder
100 vlinder 25+ H 25m 1.11.73 Kees Bakker Heerenveen 160202
100 vlinder 25+ H 50m
100 vlinder 25+ D 25m
100 vlinder 25+ D 50m
100 vlinder 30+ H 25m 1.02.30 Jan Gert Notenbomer Heemstede 070496
100 vlinder 30+ H 50m 1.04.12 Frans de Haas Amersfoort 110498
100 vlinder 30+ D 25m 1.20.90 Monique Dijkstra Zwolle 100198
100 vlinder 30+ D 50m 1.22.23 Monique Dijkstra Amersfoort 020898
100 vlinder 35+ H 25m 1.03.55 Richard Keldoulis Amersfoort 220902
100 vlinder 35+ H 50m 1.04.28 Jan Gert Notenbomer Sydney 061102
100 vlinder 35+ D 25m 1.20.20 AnneMarie Smit Den Haag 250506
100 vlinder 35+ D 50m 1.25.33 AnneMarie Smit Nijmegen 010706
100 vlinder 40+ H 25m 1.06.63 Richard Keldoulis Frankfurt 031205
100 vlinder 40+ H 50m 1.06.58 Richard Keldoulis Amersfoort 190604
100 vlinder 40+ D 25m 1.26.95 AnneMarie Smit Zwolle 130107
100 vlinder 40+ D 50m 1.26.42 AnneMarie Smit Amsterdam 251008
100 vlinder 45+ H 25m 1.09.67 Ferdy Blum Utrecht 210603
100 vlinder 45+ H 50m 1.28.97 Aan Pander Eindhoven 080509
100 vlinder 45+ D 25m 1.35.12 Marian van Dullemen Heerenveen 160202
100 vlinder 45+ D 50m
100 vlinder 50+ H 25m 1.29.16 Aan Pander Dusseldorf 190316
100 vlinder 50+ H 50m 1.18.04 Ben van Gent Montreal 030806
100 vlinder 50+ D 25m
100 vlinder 50+ D 50m
50 vlinder 55+ H 25m 2.21.71 Peter Veer Frankfurt 061214
50 vlinder 55+ H 50m 1.25.64 Arthur Jansen nijmegen 040709
50 vlinder 55+ D 25m
50 vlinder 55+ D 50m
100 vlinder
200 vlinder 200 vlinder
200 vlinder 30+ H 25m 2.24.63 Frans de Haas Breda 270101
200 vlinder 30+ H 50m 2.27.30 Frans de Haas Amersfoort 060898
200 vlinder 30+ D 25m 3.29.03 AnneMarie Smit Zuidbroek 151103
200 vlinder 30+ D 50m
200 vlinder 35+ H 25m 2.30.94 Jankees Boer Breda 310199
200 vlinder 35+ H 50m 2.24.15 Jan Gert Notenbomer Sydney 051102
200 vlinder 35+ D 25m
200 vlinder 35+ D 50m
200 vlinder 40+ H 25m 2.50.88 Kees Bakker Zwolle 090116
200 vlinder 40+ H 50m 2.57.46 Richard Keldoulis Amsterdam 020504
200 vlinder 40+ D 25m 3.43.91 Annette van Dok Zwolle 100109
200 vlinder 40+ D 50m
200 vlinder
100 wissel 100 wissel
100 wissel 20+ H 25m 1.21.48 Bastiaan de Vogel Frankfurt 091200
100 wissel 20+ D 25m
100 wissel 25+ H 25m 1.10.01 Kees Bakker Heerenveen 210204
100 wissel 25+ D 25m 1.26.91 Sylvia Rozemeijer Rotterdam 201199
100 wissel 30+ H 25m 1.04.64 Jan Gert Notenbomer Amsterdam 060899
100 wissel 30+ D 25m 1.18.90 Monique Dijkstra Rotterdam 081197
100 wissel 35+ H 25m 1.06.07 Jan Gert Notenbomer Amersfoort 220902
100 wissel 35+ D 25m 1.20.27 Monique Dijkstra Amsterdam 060899
100 wissel 40+ H 25m 1.09.48 Kees Bakker Emmeloord 221016 new
100 wissel 40+ D 25m 1.18.25 Monique Dijkstra Parijs 270507
100 wissel 45+ H 25m 1.10.75 Ferdy Blum Heerenveen 210204
100 wissel 45+ D 25m 1.18.45 Monique Dijkstra Eindhoven 301010
100 wissel 50+ H 25m 1.18.92 Aan Pander Frankfurt 051215
100 wissel 50+ D 25m 1.40.67 Tilly Beekmans Heerenveen 290200
100 wissel 55+ H 25m 1.19.14 Arthur Jansen Papendrecht 291109
100 wissel 55+ D 25m 2.09.74 Simonet Schroot Emmeloord 191013
100 wissel 60+ H 25m 1.24.63 Arthur Jansen Eindhoven 050714
100 wissel 60+ D 25m 2.16.12 Anna de Weert Heerenveen 180212
100 wissel
200 wissel 200 wissel
200 wissel 20+ H 25m 3.01.89 Bastiaan de Vogel Almere 121100
201 wissel 20+ H 50m 3.04.02 Bastiaan de Vogel Amersfoort 240600
202 wissel 20+ D 25m
200 wissel 20+ D 50m
200 wissel 25+ H 25m 2.52.63 Bert Oosting Brussel 030597
200 wissel 25+ H 50m 2.46.83 Kees Bakker Kampen 210401
200 wissel 25+ D 25m 3.18.98 Sylvia Rozemeijer Grootebroek 170598
200 wissel 25+ D 50m 3.15.79 Sylvia Rozemeijer Londen 310799
200 wissel 30+ H 25m 2.21.16 Frans de Haas Amsterdam 040800
200 wissel 30+ H 50m 2.26.02 Frans de Haas Amersfoort 070898
200 wissel 30+ D 25m 3.12.55 AnneMarie Smit Amsterdam 030801
200 wissel 30+ D 50m 2.52.38 Monique Dijkstra Amersfoort 060898
200 wissel 35+ H 25m 2.21.67 Jan Gert Notenbomer Amersfoort 220902
200 wissel 35+ H 50m 2.29.74 Frans de Haas Amersfoort 290602
200 wissel 35+ D 25m 2.57.86 AnneMarie Smit Almere 201105
200 wissel 35+ D 50m 3.01.06 AnneMarie Smit Nijmegen 010706
200 wissel 40+ H 25m 2.31.47 Kees Bakker Almere 201116 new
200 wissel 40+ H 50m 2.35.62 Ferdy Blum Sydney 031102
200 wissel 40+ D 25m 2.51.99 Monique Dijkstra Parijs 250507
200 wissel 40+ D 50m 2.55.50 Monique Dijkstra Amsterdam 251008
200 wissel 45+ H 25m 2.28.78 Ferdy Blum Amsterdam 010903
200 wissel 45+ H 50m 2.50.57 Aan Pander Amersfoort 220309
200 wissel 45+ D 25m
200 wissel 45+ D 50m
200 wissel 50+ H 25m 2.54.14 Aan Pander Dusseldorf 190316
200 wissel 50+ H 50m 2.39.84 Ben van Gent Montreal 020806
200 wissel 50+ D 25m 3.43.40 Tilly Beekmans Almere 151198
200 wissel 50+ D 50m 3.52.13 Tilly Beekmans Amersfoort 060898
200 wissel 55+ H 25m 3.02.49 Arthur Jansen Almere 151109
200 wissel 55+ H 50m 3.12.34 Arthur Jansen Keulen 060810
200 wissel 55+ D 25m
200 wissel 55+ D 50m
200 wissel 60+ H 25m 4.24.03 Peter Veer Amsterdam 130216
200 wissel 60+ H 50m
200 wissel 60+ D 25m
200 wissel 60+ D 50m
200 wissel
400 wissel 400 wissel
400 wissel 30+ H 25m 5.11.69 Frans de Haas Breda 270101
400 wissel 30+ H 50m 5.14.40 Frans de Haas Amersfoort 020898
400 wissel 30+ D 25m
400 wissel 30+ D 50m
400 wissel 35+ H 25m 5.16.81 Jankees Boer Amsterdam 280299
400 wissel 35+ H 50m
400 wissel 35+ D 25m 6.20.19 AnneMarie Smit Emmeloord 210106
400 wissel 35+ D 50m 6.29.67 AnneMarie Smit Kampen 220406
400 wissel 40+ H 25m 5.34.65 Kees Bakker Lelystad 171216 new
400 wissel 40+ H 50m 6.38.76 Aan Pander Kampen 190408
400 wissel 40+ D 25m 6.21.83 AnneMarie Smit Heerenveen 200107
400 wissel 40+ D 50m 6.31.86 AnneMarie Smit Eindhoven 210407
400 wissel 45+ H 25m
400 wissel 45+ H 50m 5.40.52 Ferdy Blum Apeldoorn 120604
400 wissel 45+ D 25m
400 wissel 45+ D 50m
400 wissel 50+ H 25m
400 wissel 50+ H 50m 8.36.89 Rudolf Post Kampen 190408
400 wissel 50+ D 25m
400 wissel 50+ D 50m
H 50m 06,04,681 NL Master record Tom Kniesmeijer, Rudi Endenburg, Aan Pander, Frank van den Haak Amersfoort 130311

Wat je altijd al over de triathlon wilde weten!

Wat je altijd al over de triathlon wilde weten!

Wat je altijd al over de triathlon wilde weten!

Op vrijdag 14 april geeft Pleunie Hooijman een lezing over de verschillende aspecten van de triathlon.

De lezing behoort tot het door de GSA en DGLA samen georganiseerde Triathlonarrangement 2017.

Je kunt deze lezing echter bijwonen ook al doe je niet mee aan het arrangement. Er is beperkt plaats dus geef je snel op.

Doe je niet mee aan het arrangement dan vragen we je een bijdrage van €5.

Wie is Pleuni Hooijman?

Pleuni Hooijman is een succesvolle Nederlandse triathlete. Zij woont en werkt inmiddels in Londen. Op onze uitnodiging komt zij in april naar Nederland.

Zij heeft deelgenomen aan de Ironman Hawaï 2015 (= hele triathlon WK), was 1e Ironman Vichy 70.3 (= halve triathlon) 2015, en 1e all agegroupers Ironman Maastricht in 2016.

Januari jl heeft zij als prof de Ironman 70.3 van Dubai voltooid in 4.26.57.

 

Daarnaast kan ze heerlijk vertellen over de triatlonsport en schrijft ze fantastische blogs.

 

Wil je bij deze lezing zijn? Dat kan: Meld je aan bij triatlon@gayswimamsterdam.nl

Waar:
Laten we de deelnemers weten

Wanneer:
vrijdag 14 april om 20:00 uur.

* Voor niet-deelnemers aan het triatlonarrangement:  €5 te betalen aan de deur.

 

Wedstrijden

Wedstrijden

Als je je startvergunning hebt kun je meedoen met allerlei wedstrijden.

Reguliere en Gay wedstrijden.
Misschien zit er iets voor jou bij?

Gay tournaments:

17 t/m 19 maart Wild Wild South 2017 (Stuttgart)

Dit is een toernooi voor zwemmer die houden van lange afstanden. Wie kan de meeste meters zwemmen in 8 uur tijd (uitrusten tussendoor mag)? Je hoeft je alleen op te geven op www.wildwildsouth.de. Dit is een onofficiële wedstrijd, dus hiervoor hoef je geen startnummer te hebben en hoeft dit ook niet bij ons gemeld te worden.

7 t/m 9 april Dussel-cup 2017

Je kan je opgeven bij http://duessel-cup.de/ (doorgeven aan Kees Bakker)

28 april t/m 1 mei Prague rainbow spring 2017

Dit is een toernooi met een leuke party aan het einde http://www.praguerainbow.eu/  (doorgeven aan Kees Bakker)

26 mei-4 juni 2017 4th World Outgames Miami-Beach

http://www.outgames.org/ (doorgeven aan Kees bakker)

24 juni het Open Nederlands-Vlaams Gay Kampioenschap Zwemmen 2017  in Den Haag
http://www.hhzvplons.nl/nvgz/nl/start/

8 juli GSN Pinktounament Nijmegen. Een leuke gay zwemwedstrijd, heel erg onofficieel, je bepaalt daar zelf wat je wel of niet wilt zwemmen en je hebt geen startnummer nodig. Met een leuk feest en diner na afloop. http://gaysportnijmegen.nl/

4 augustus LoveSwim,  het door GSA georganiseerde zwemfestival in de Amstel.
http://loveswim.nl/

2018
GAY GAMES Parijs. https://www.paris2018.com/

Reguliere Wedstrijden: 
Maart:
Zaterdag 25 maart Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus Arnhem, http://www.neptunus-arnhem.nl/masterszwemmen/omzn (voor 6 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 26 maart ZMC Amersfoort, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/amersfoort.php (voor 25 februari opgeven bij Kees Karsten)

April:
– Zondag 9 april Regio West Open Masters Den Haag, http://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/masters (voor 18 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 9 april Master Tour brabant Oosterhout, http://www.psvmasters.nl/ZuidelijkeCirkel.shtml (voor 19 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 9 april ZMC Alkmaar, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/alkmaar.php (voor 19 maart opgeven bij Kees Karsten)

– 21 t/m 30 April World Masters Games in Auckland New Zeeland, http://www.worldmastersgames2017.co.nz/ (doorgeven bij Kees bakker)

Mei

– 4 t/m 7 mei Open Nederlands Master Kampioenschap lange baan Eindhoven, https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/onmklb/ (voor 23 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 21 mei ZMC Grootebroek, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/grootebroek.php (voor 23 april opgeven bij Kees Karsten)

Augustus

– 7 t/m 20 augustus Wereld Master Kampioenschap in Boedapest, http://masters.fina-budapest2017.com/en) (doorgeven bij Kees bakker)

 

 

 

 

 

 

Shorties in Utrecht

Shorties in Utrecht

Op 23 september organiseert onze zustervereniging Nat Utrecht ter ere van hun 20 jarig jubileum SHORTIES, een laagdrempelige, gezellige wedstrijd in Zwembad de Kwakel in Utrecht, je kunt 25, 50 en 100 meter zwemmen en de inschrijving zal binnenkort geopend worden.

De wedstrijd is  onder KNZB-auspiciën.

Aansluitend is er een spetterend diner en feest in de binnenstad van Utrecht.

Informatie over deze leuke wedstrijd, ga naar http://www.natutrecht.nl

Binnenwedstrijden tot september 2017 nu online

Binnenwedstrijden tot september 2017 nu online

Hier en op de gelinkte pagina kun je alle binnenwedstrijden vinden waar GSA vertegenwoordigd wil zijn.

Het weer nodigt helaas niet uit tot het buitenseizoen maar deze kun je in de lente ook op onze site vinden.

Als je mee wilt doen, kun je je opgeven bij de persoon die vermeld staat.

Kijk hier: http://www.gayswimamsterdam.nl/zwemmen/wedstrijden/

Wedstrijden 2017

GSA’ers nemen regelmatig deel aan wedstrijden en toernooien. De vereniging stimuleert die deelname ook, want meedoen aan zwemwedstrijden is niet alleen leuk, maar ook motiverend. Het is natuurlijk niet verplicht.

Het regelmatig toetsen van vorderingen en het toeleven naar een wedstrijd vormt een belangrijk onderdeel van de zwemtrainingen. Onze zwemmers slepen regelmatig diverse prijzen in de wacht.

Hieronder de belangrijkste wedstrijden van het resterende seizoen: 

Toernooien (**)

Er komen weer een paar leuke wedstrijden aan/ some nice swimmingraces

Non-Gay:

Februari

– Zaterdag 18 februari ZMC Heerenveen, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/heerenveen.php (voor 28 januari opgeven bij Kees Karsten)

Maart

– Zaterdag 4 maart Internationale Masters Gala um den Goslarer Adler, http://www.schwimmen.mtv-goslar.de/             (voor 15 februari opgeven bij Kees Karsten)

– Zaterdag 4 maart Master Tour brabant Weert, http://www.psvmasters.nl/ZuidelijkeCirkel.shtml (voor 12 februari opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 5 maart Regio West Open Masters Leiden, http://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/masters (voor 18 februari opgeven bij Kees Karsten)

– Zaterdag 25 maart Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus Arnhem, http://www.neptunus-arnhem.nl/masterszwemmen/omzn (voor 6 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 26 maart ZMC Amersfoort, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/amersfoort.php (voor 25 februari opgeven bij Kees Karsten)

April

– Zondag 9 april Regio West Open Masters Den Haag, http://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/masters (voor 18 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 9 april Master Tour brabant Oosterhout, http://www.psvmasters.nl/ZuidelijkeCirkel.shtml (voor 19 maart opgeven bij Kees Karsten)

– Zondag 9 april ZMC Alkmaar, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/alkmaar.php (voor 19 maart opgeven bij Kees Karsten)

– 21 t/m 30 April World Masters Games in Auckland New Zeeland, http://www.worldmastersgames2017.co.nz/ (doorgeven bij Kees bakker)

Mei

– 4 t/m 7 mei Open Nederlands Master Kampioenschap lange baan Eindhoven, https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/onmklb/ (voor 23 maart opgeven bij Kees Karsten)
– Zondag 21 mei ZMC Grootebroek, http://www.aalscholver.com/zmc/wedstrijden/grootebroek.php (voor 23 april opgeven bij Kees Karsten)

Augustus

– 7 t/m 20 augustus Wereld Master Kampioenschap in Boedapest, http://masters.fina-budapest2017.com/en) (doorgeven bij Kees bakker)

Gay tournaments:

10 t/m 12 februari 2017 Vienna Valentine

Dit jaar is het valentijn toernooi in Zwitserland. Meer informatie is te vinden op http://viva.kraulquappen.at/index.php/en/ registratie sluit op 5 februari (doorgeven bij Kees bakker)

17 t/m 19 maart Wild Wild South 2017 (Stuttgart)

Dit is een toernooi voor zwemmer die houden van lange afstanden. Wie kan de meeste meters zwemmen in 8 uur tijd (uitrusten tussendoor mag)? Je hoeft je alleen op te geven op www.wildwildsouth.de. Dit is een onofficiële wedstrijd, dus hiervoor hoef je geen startnummer te hebben en hoeft dit ook niet bij ons gemeld te worden.

7 t/m 9 april Dussel-cup 2017

Je kan je opgeven bij http://duessel-cup.de/ (doorgeven bij Kees bakker)

28 april t/m 1 mei Prague rainbow spring 2017

Dit is een toernooi met een leuke party aan het einde http://www.praguerainbow.eu/  (doorgeven bij Kees bakker)

26 mei-4 juni 2017 4th World Outgames Miami-Beach

http://www.outgames.org/ (doorgeven bij Kees bakker)

24 juni het Open Nederlands-Vlaams Gay Kampioenschap Zwemmen 2017 Voor Clubs in Den Haag

website volgt nog

8 juli GSN Pinktounament Nijmegen

Een leuke gay zwemwedstrijd, heel erg onofficieel, je bepaald daar zelf wat je wel of niet wilt zwemmen, geen startnummer nodig. Met een leuk feest en diner na afloop. http://gaysportnijmegen.nl/

23 september Shorties Utrecht

Laagdrempelige, gezellige wedstrijd, onder KNZB dus startvergunning nodig, met aansluitend spetterend diner en feest in de binnenstad van Utrecht.
http://www.natutrecht.nl/

In de verdere toekomst:
– Gaygames Parijs 4-12 augusutus 2018


(**) Als je meedoet aan een zwemwedstrijd of -toernooi dien je dit altijd aan de zwemcommissie van GSA door te geven. Als vereniging zijn we verplicht elke deelname in binnen- en buitenland aan de KNZB door te geven. Doen we dit niet dan volgt er een boete. Verzaak je je deelname aan ons door te geven dan zal de boete aan jou doorbelast worden.

Hoe haal je alles uit je hulpmiddelen?

Hoe haal je alles uit je hulpmiddelen?

Van het Internet, in het Engels

If you have access to training equipment like fins, paddles, or a snorkel; you have an incredible opportunity to enhance your swim training. The biggest advantages of using equipment are the ability to mix up your training all while working on improving technique, efficiency, and increasing swimming strength. Sometimes it’s hard to know how or when to use your equipment to get the biggest bang for your buck. Here’s a few things to think about when you’re trying to decide when to reach for your equipment bag!

swim-bag

Know its purpose:

Each piece of equipment offers a different opportunity to improve some technical or strength component of your swimming. Below are a few major pieces of equipment and their respective benefits:

Fins: Fins can help develop an efficient kick and allow you to focus on improving body position and rotation. If used in moderation, fins can be a great tool to improve cardiovascular fitness and overall swimming efficiency.

Paddles & Pull Buoy: A pull buoy allows you to shut off your lower body and exclusively focus on your catch and pull pattern. This allows you to work on creating a high-elbow catch and building upper body strength. It’s important to keep technique in mind while training with paddles and/or a pull buoy because these can often mask stroke imbalances.

Snorkel: The snorkel can increase aerobic capacity and breath control by restricting the amount of oxygen that enters or leaves the body at any given time. It also allows you to focus on stroke technique without the interruption of turning your head to breath.

Kickboard: The kickboard allows you to isolate the legs and develop a strong kick. We highly advise training the legs in as many body positions as possible including: streamline on front, streamline on back, streamline on either side, and streamline underwater. Varying your kick training will yield the most efficient technique and results.

Don’t Overuse The Equipment

swimequipment

It can be really hard to take your fins or paddles off after a set. Your arms feel like noodles, and it feels like you’re not going anywhere. It’s important to warm-up adequately before putting any equipment on. This will lessen the “noodle-feeling” you get when you take the equipment off.

It’s also important not to become dependent on the equipment you use. While it’s perfectly ok to use a particular piece of equipment for a majority (or the entirety) of a workout, just keep in mind that it’s taking a hit on your overall swimming performance. If that’s not an issue, then go for it.

swimequipment-ss

If you’re a more experienced swimmer and you’re looking to get faster, keep your equipment usage to less than 50% of your total workout volume. Some days you may go over, other days, you’ll be under, but keep an eye on how often you’re using your equipment and it will make a big difference in your ability to transition on and off of your swimming toys.

Combine Swim Equipment

fares-ksebati-swim-equipment-myswimpro-web

Don’t be afraid to use multiple pieces of equipment together on sets. Using your fins and paddles at the same time can be a lot of fun and lead to increased performance gains. That added resistance will also make you work harder. If you want to take it to the next level – add the snorkel!

You’re limited by your imagination, so be creative, and see what works for you.

http://myswimpro.com/blog/index.php/2016/11/13/how-to-get-the-most-out-of-your-swim-equipment/

GSA op de Open Nederlandse Masters Kampioenschappen Korte Baan

GSA op de Open Nederlandse Masters Kampioenschappen Korte Baan

Kees Bakker en Rob van Wanrooy en inmiddels ook Monique Dijkstra zijn in aktie gekomen op de Open Nederlandse Masters Kampioenschappen Korte Baan 2017 in Maastricht.

Rob van Wanrooy behaalde brons op de 100 meter rug en zilver op de 200 meter vlinderslag.
Tijden: 200 meter wisselslag 3:19.99 – Nieuw Club Record
100 meter rug 1:14.22

Op de 800 meter tikte Rob in een tijd van 11:14.64 als vierde aan.

Gefeliciteerd, Rob, fantastisch.

Kees Bakker veroverde brons op de 200 meter Wisselslag in 2:33.55
Van Harte Gefeliciteerd, Kees.

Update: Kees Bakker heeft zijn tweede Brons te pakken op de 400 meter Wisselslag.
Zijn tijd: 5:36.59.

Nogmaals van harte gefeliciteerd, Kees.

Vandaag kwam Monique Dijkstra  uit op de 50m vlinderslag, een Belgische zwemster tikte aan in een nieuw Belgisch record, Monique moest een Engelse dame en een Litouwse voor laten gaan maar tikte uiteindelijk als tweede van Nederland aan. De tijd van Monique:  35.48. Dit is vast ook een nieuw clubrecord.

Geweldig, Monique.

Kees, Rob en Monique, we zijn enorm trots op jullie.